Профорієнтаційний урок”Обери професію своєї мрії”

У вівторок, 12 жовтня, відбувся всеукраїнський онлайн-урок профорієнтації для учнів 7-11-х класів, який мав на меті допомогти молодому поколінню визначитися з професією своєї мрії, мотивувати учнів на побудову успішної кар’єри та реалізацію себе в нашій країні. В онлайн-занятті взяли участь відомі українці, зокрема шеф-кухар і телеведучий, який входить до топ-50 кухарів світу, Євген Клопотенко, народний депутат, олімпійський чемпіон Токіо-2020 Жан Беленюк, чемпіонка світу з паракарате, телеведуча та громадська діячка Уляна Пчолкіна та кар’єрний радник Ганна Резніченко, яка провела майстер-клас «Як визначити професію своєї мрії”. У цьому мастер-класі взяли участь учні 10-А класу спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови N°15. ” Я оберу професію своєї мрії” – головний меседж учнів 10-А класу.Слід зауважити, що Всеукраїнський урок з профорієнтації «Обери професію своєї мрії» потрапив до Національної книги рекордів та отримав відповідний сертифікат.