Змагання зі спортивного орієнтування

7 жовтня 2021 року на території Голосіївського парку імені Максима Рильського були проведені змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Голосієва. Подібні заходи вже не вперше проводять у районі з метою залучення школярів до здорового способу життя, розвитку їхніх морально-вольових якостей, духовної та фізичної досконалості, популяризації і розвитку спортивного орієнтування. Спортивне орієнтування – вид спорту, суть якого полягає в орієнтуванні на місцевості за допомогою карти та компаса з найшвидшим знаходженням заданих контрольних пунктів. Цей вид спорту не залишає байдужих і є чудовим поєднанням фізичних та розумових якостей. На відміну від інших видів спорту орієнтувальник постійно вирішує логічні, ситуаційні, складні та прості задачі та намагається це зробити найбільш оптимально і швидко. У змаганнях брали участь школи району і вихованці туристичних гуртків. Від нашого закладу освіти прийняли участь учні 8-А, 8-В, 9-Г, 11-А та 11-Б класу (вихованці туристичного гуртка), які показали хороший результат. Пишаємося нашими учнями та бажаємо їм не менших успіхів і в академічних лабіринтах. Змагання пройшли дуже активно, а дистанції були хоч і не з легких, але дуже цікаві. Тож дякуємо організаторам та всім учасникам!