Конструювання на уроках у молодшій школі

Світ конструкторів – це різноманітність форм, матеріалів, кольорів і відповідно завдань, які вирішуються дітьми в процесі гри. Вони дозволяють будувати будівлі, створювати роботів і навчати їх командам, викликають інтерес вчитися програмуванню, створювати логічні послідовності, й просто радіти веселим фігуркам.

Учні четвертого класу спробували себе на уроці в якості конструкторів, моделюючи власні різноманітні проєкти з лєго. Результат роботи вразив і дітей, і класного керівника. Світ дитячої фантазії, як відомо, не має меж.

В процесі конструювання діти отримують такі важливі навички, як розвиток дрібної моторики, фантазії, цілеспрямованості, творчості, математичного мислення, просторового інтелекту, наполегливість, вирішення головоломок, навички наукового мислення, розуміння технологій, вмінн працювати у команді.