Урок пам‘яті до Дня партизанської слави

Пам’ятаєш, Земле, сорок п’ятий,
Стихле небо, підняте салютом?
Пам’ятаєш, Земле, сорок п’ятий.
Земле, сорок перший не забудь!

Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року №1020 в Україні відзначається День партизанської слави. Перші загони партизанів з’явились в Україні восени 1941 року під Черніговом та Сумами, а масовості партизанський рух набув лише з кінця 1942 року. Супротив мирного населення окупаційному режиму був реакцією на нещадний терор, масові вбивства, геноцид єврейського населення, вивезення молоді до Німеччини на примусові роботи.Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися. З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антигітлерівського опору: підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі.Щодо заходів вшанування, то у цей день учні 9-В класу нашої школи під час уроку прослухали лекцію від вчителя історії Малик Юлії Олександрівни, переглянули презентацію та висловили свої думки за круглим столом з приводу трагічності цього дня в українській історії.