Мир на землі — це найбільше багатство.

Тема про мир дуже важлива для багатьох людей, як нашої країни, так і всього світу. Бо дуже добре жити там, де є злагода, любов, взаєморозуміння, де лине пісня і жарти, де чути сміх щасливих людей. Діти ходять до школи здобувати знання, щоб свій край зробити ще прекраснішим, а не ховаються у підвалі з думкою про те, щоб залишитися живими. Мир на землі – це найбільше благо, бо є тато і мама, рідні і близькі люди, ніхто не гине у боях, і багато радості у світі.

У 1982 році, в своїй резолюції Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру (International Day of Peace) як день глобального припинення вогню і відмови від насильства. З того часу свято, яке відзначається 21 вересня, залучило мільйони людей, охопивши багато країн та регіонів. Цей день закликає людей на тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього.

Учні нашої школи не лишилися осторонь цього важливого дня та закликали світ до миру через свої малюнки та усні виступи.