18 жовтня учні 5-А класу познайомилися та поспілкувалися з сучасною українською письменницею Зіркою Мензатюк. Зустріч цікава та продуктивна: автор багатьох дитячих творів із легкістю та захопленням розповідала п’ятикласникам про свою нову книжку “Ангел Золоте Волосся” та відповіла на змістовні запитання дітей, а в кінці зустрічі учні 5- А класу отримали автограф відомої письменниці. Дякуємо за теплу зустріч
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-6aea8b8b56222f2ed72a37f2b06533df-V-575x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-07cf93c45c5197ead4908c5df0dab058-V-1024x575.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-490ccf48877da6136dc270f6aab78b43-V-575x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-c5dd33eed50547c5c043077c0ffee3d3-V-575x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-e35051c67299e71bfd0c64bcebe020c2-V-1024x575.jpg)