День фізичної культури і спорту

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров‘я, він загартовує характер і волю.

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято – День фізичної культури і спорту України!

Наша школа також приєдналася до святкування. Вчителі фізичної культури Михайленко Надія Костянтинівна та Гнєздова Вікторія В’ячеславівна провели для учнів 2-го та 5-го класів на стадіоні школи цікавий урок.

Під час заняття школярі виконували різні види вправ, які розвивають спритність та швидкісно-силові якості. Пізнавальними були також вправи, пов’язані з вивченням техніки виконання стрибків з розбігу способом «прогинаючись» та способом «ножиці». Учні виявили чудові спортивні здібності та мали піднесений настрій.

Урок пройшов під гаслом «Спорт – здоров‘я, спорт – це сила, що дає молоді крила!»