Розпочалася реалізація проекту EVORANK. 24 жовтня наша школа отримала книги за проєктом “Цікава бібліотека”, а саме: книжки для учнів 1-11 класів за шкільною програмою та за читацькими інтересами дітей українською мовою та двомовні (українська та англійська мови). Автори проєкту: Денисюк Марія та Олексій, Якимчук Єлизавета, Ігнатенко Юліана та Пилипченко Юліана – мали змогу розпакувати коробки та переконатися, що їхня мрія стала реальністю. Мрійте та досягайте мети!
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-1dae80001c05c07958054403a7155397-V-768x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-04bcecd5c39167f5066340dde0580506-V-768x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-8d43775757be245382f9c545f8eb5c0d-V-768x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-59075c822351454721725a4a3bdab49a-V-768x1024.jpg)