Інтерактивний урок безпеки дорожнього руху з Міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським

Сьогодні, 3 вересня, Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський зустрівся зі школярами спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 15 та провів для них інтерактивне заняття щодо дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на вулиці.
Урок відбувся в рамках Всеукраїнської акції МВС «День знань».
«Уважність на дорозі, правильний перехід дороги у встановленому місці, паски безпеки – прості правила дозволяють уникнути складних життєвих ситуацій. Тому я не втомлююсь пропагувати, наскільки це важливо й корисно дотримуватись правил дорожнього руху», – розповів Денис Монастирський.
Він подарував школярам жетони та «посвідчення юного правоохоронця». На заході також були присутні шкільний офіцер поліції школи та патрульні поліцейські, які розповіли дітям про специфіку своєї роботи, запросивши їх до салону своїх службових автівок.
Від шкільних офіцерів поліції учні отримали книги про безпеку на дорозі та світловідбиваючі стрічки для шкільних портфелів.
Зустріч пройшла в дружній атмосфері, а діти отримали безцінний досвід з правил безпеки дорожнього руху.