В нашій школі урочисто пролунав перший дзвінок

У День знань наша школа гостинно зустріла на порозі своїх найменших вихованців – першокласників, відкривши їм на неймовірному святі чарівний коридор до Країни знань. Діти в ігровій формі познайомилися з адміністрацією, дізналися, хто їх смачно годуватиме та піклуватиметься про здоров‘я. Востаннє пролунав перший дзвоник і для тих, хто за рік відлетить із затишного шкільного гніздечка у доросле життя. Одинадцяті класи передали естафету знань наймолодшим, привітавши їх запальним флешмобом просто неба.
Урочиста частина перейшла до шкільних класів, запросивши всіх учнів школи у затишні кабінети на виховний захід із нагоди Дня незалежності нашої країни, який ми відзначили разом із Україною 24 серпня, та сторіччя Голосіївського району.
Першовересень запам’ятався нашим школярам святковою атмосферою доброзичливості, гостинності, щирості, привітності та піднесеним настроєм.