Відновлення освітнього процесу

Згідно з рішенням Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  виконавчого органу Київської міської ради  (Київської міської державної адміністрації) від 28.04.2021 протокол № 36, на виконання наказу Департаменту освіти  і науки виконавчого органу Київської міської ради  (Київської міської державної адміністрації) від 28.04.2021 № 70 «Про відновлення освітнього процесу в приміщеннях закладів освіти міста Києва»
з 05 травня 2021 року відновлюється освітній процес в приміщенні школи за розкладом навчальних занять, тимчасовим порядком організації освітнього процесу в школі в період карантину в зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (СОVID-19) та режимом роботи школи, затвердженими рішення педагогічної ради від 27 серпня 2020 року (протокол № 1).