Дистанційне навчання триває

Дистанційне навчання триває. І учні, і вчителі усвідомлюють, що вони мають працювати в новому режимі, адже у нас карантин, а не канікули! Кожен вчитель, відповідно до своїх потреб і маючи педагогічну свободу у виборі методів, використовує ті онлайн-інструменти, які йому зручні. В нашій школі педагоги обрали Zoom та Skype-конференції, все ж таки живе спілкування, хоч і через комп’ютер, дітям потрібне найбільше – такі уроки дуже подобаються учням і навіть батьки писали про них схвальні відгуки. Онлайн-уроки проводяться відповідно до розкладу. Viber та електронна пошта використовуються для відправлення виконаних завдань. На платформі Google-диск вчителі завантажують відеоуроки, посилання на додаткове відео чи дидактичні матеріали.

Адміністрацією школи проводиться системний моніторинг та контроль якості дистанційного навчання, в першу чергу – відстеження регулярності синхронної взаємодії, забезпечення академічної доброчесності в умовах віддаленості учасників дистанційного навчання, дотримання санітарно-гігієнічних норм при роботі за комп’ютером.

« of 17 »