До уваги учнів та їхніх батьків!

З 5 квітня 2021 року наша школа працює у дистанційному форматі.
Всі уроки проводяться за розкладом.Початок уроків на дистанційному навчання відповідно розкладу дзвінків.
Вчителі самостійно визначають режим проведення окремих навчальних занять (синхронний – у режимі реального часу або асинхронний – у зручний для учнів та вчителя час). При цьому не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, організовується у синхронному режимі – онлайн (решта занять в асинхронному режимі). Урок з використанням технологій дистанційного навчання триватиме не більше 20 хвилин (початкова школа) та 30 хвилин ( середня та старша школа).
Питання вибору форми подальшого дистанційного спілкування, у разі необхідності, вирішуватиметься персонально (телефон, Viber, Messenger, електронна пошта).
Адміністрація школи особистий прийом громадян не проводить.
Зв’язатися з адміністрацією школи можна за телефонами: 044 257 71 10 або за електронною поштою: school15@ukr.net
Дорогі діти! Пам’ятайте, що період дистанційного навчання – це не канікули, тому виконуйте завдання щодня і не відкладайте їх на потім. Бажаємо усім доброго здоров’я! Бережіть себе!