25 лютого виповнюється 150 років від Дня народження Лесі Українки.

Готуючись до відзначення дня народження геніальної дочки українського народу, ми запланували протягом «Лесиного тижня» з 22 по 26 лютого проведення в кожному класі заходів з нагоди ювілею.

Прологом до циклу масових заходів, які готуються в школі, стали слова самої Лесі Українки:

«На світі запалає покинутий вогонь моїх пісень,
 І стримуваний пломінь засіяє,
вночі запалений, горітиме удень».

Леся Українка, наділена потужними і стійкими громадянськими почуттями, високим благородним обов’язком, вірно і повноцінно служила людям, віддаючи свої сили, знання, енергію, талант боротьбі за їхнє щастя, за наближення і торжество на землі справедливості, добра, гуманістичних ідеалів. Літературна спадщина Лесі Українки – органічна і невіддільна складова частина української літератури й культури. Її твори перекладені багатьма мовами світу, її творчість увійшла у безсмертя. Але кожен повинен відкрити поезію Лесі Українки для себе сам, узяти те, що потребує.

До організації ювілейних заходів залучено всіх учнів та вчителів школи.

ЗАХОДИ ДО ТИЖНЯ ЛЕСІ УКPAÏHKИ

Інсценізація казки, виставка малюнків1-А
Читання віршів (Літературний вернісаж), малюнки1-Б
Презентації, вірші, малюнки, маленькі інсценізації1-В