Безпечний інтернет

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Дана ситуація викликає велике занепокоєння.
 
9 лютого 2021 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів.
 
Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів. Класними керівниками проведені години спілкування, які були направлені на розширення та поглиблення знань про безпечний Інтернет, соціальні мережі, сприяли обізнаності учнів про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання. Учні 6-7 класів розробили презентації та проекти на тему: ” Безпечний Інтернет” та прийняли участь у конкурсі на якому посіли призові місця. В рамках Всеукраїнської акції #SID2021 вчителем інформатики Котелянцем В.О.  проведено онлайн – гру на тему «Безпека в Інтернеті = безпечне майбутнє». Учням  донесено інформацію про переваги та недоліки такої особливості мережі інтернет як – АНОНІМНІСТЬ.