Шановні учні та батьки!

Через декілька днів розпочнеться новий 2020-2021 навчальний рік. Цей рік буде особливим для всіх нас, тому що освітній процес здійснюватиметься в умовах карантинних обмежень у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Перш за все ми маємо дбати про здоров’я й безпеку кожного з нас та дотримуватися усіх вимог та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я. На засіданні педагогічної ради, яке відбулося 27 серпня 2020 року, затверджено Тимчасовий порядок організації освітнього процесу, який дозволить мінімізувати ризик поширення короновірусної хвороби (COVID-19) та забезпечити функціонування закладу в умовах карантинних обмежень.

Цим порядком передбачено низку заходів задля безпечного та комфортного перебування учнів:

• розмежовано в часі прихід до школи учнів різних вікових категорій;

• закріплено за кожним класом окреме приміщення;

• складено окремі розклади уроків та перерв для різних класів (ознайомлять класні керівники);

• розроблено схеми руху для учнів;

• організовані місця для обробки рук антисептичними засобами;

• визначено місця для збору використаних засобів індивідуального захисту;

• створено необхідні умови для дотримання працівниками та учнями правил особистої гігієни: рукомийники, рідке мило, одноразові паперові рушники, розміщено інструкції (інфографіку) щодо миття та гігієнічної обробки рук;

• створено безпечні умови для харчування учнів, розроблено графік харчування учнів відповідно до вимог;

• питний режим організовується за допомогою використання індивідуальних ємкостей для рідини або фасованої сертифікованої питної продукції.

• вхід  до школи працівників та учнів 5-11 класів дозволяється при наявності захисної маски або респіратора;  під час проведення занять у класних кімнатах  захисні маски можуть не використовуватися. Під час пересування приміщеннями школи використання захисних масок є ОБОВ’ЯЗКОВИМ;

• для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями школи дозволяється без використання захисної маски або респіратора.

Впевнені, що навчання та перебування дітей у школі буде комфортним та безпечним.

Нажаль, 1 вересня, у День знань, ми не зможемо зібратися всі разом на традиційній лінійці. Для першачків та майбутніх випускників відбудеться святкова зустріч-привітання, а для учнів 2-х-10-х святкові заходи відбудуться окремо у кожному класі, у більшості – на свіжому повітрі.

Будьте здорові! Бережіть себе і своїх близьких!

До зустрічі 1-го вересня!